W ramach tygodniowego tematu
„Moja wioska” grupa Pszczółek odwiedziła bibliotekę gminną. Czekała tam na nas
uśmiechnięta pani bibliotekarka, która przygotowała dla dzieci ciekawe
opowiadanie oraz wiele pięknych książek dla najmłodszych. Najpierw opowiedziała
nam o książkach, np. o tym, jak trzeba się nimi opiekować i troszczyć się o
nie, żeby służyły nam jak najdłużej, a potem dzieci mogły sobie wszystkie przygotowane
książeczki samodzielnie pooglądać. Pszczółeczki słuchały z dużym zainteresowaniem
i chętnie odpowiadały na zadawane przez pani bibliotekarkę pytania. Było to
bardzo miłe i inspirujące spotkanie. Mamy nadzieję, że nie było ono naszym
ostatnim spotkaniem z biblioteką.
GALERIE Biblioteka Gródek