Z okazji Dnia Dziecka Pszczółki oraz Biedronki wybrały się na wspólną przechadzkę do centrum Gródku na pyszne lody. Radości było naprawdę wiele! Każde dziecko mogło sobie wybrać swój ulubiony smak, a słodki poczęstunek wszystkim bardzo smakował. Po lodowej uczcie dzieci miały okazję spędzić czas na wspólnej zabawie na pobliskim placu zabaw. Nie zabrakło biegania, skakania, huśtania, uśmiechów... Było to bardzo przyjemne wspólnie spędzone dopołudnie. Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom dużo uśmiechu, radości oraz spełnienia marzeń!
GALERIE Dzień Dziecka