Tegoroczny festyn niósł sie w duchu znanego nam wszystkim teleturnieju muzycznego „Jaka to
melodia?”. Na scenie jako pierwsze pojawiły się nasze Pszczółki, które zatańczyły
na hicior znany na całym świecie pod tytułem „You´re The One That I Want"
z kultowego musicalu GREASE, a następnie ludową atmosferę fenomenalnie rozpakowały
nasze Biedronki z hitem „Szarpany" kapeli Golec uOrkiestra. Mimo zmiennej
pogody wszystkim dopisywały świetne humory. Było dużo radości, uśmiechu, muzyki
i wspólnej zabawy. Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas!
GALERIE Festyn 2026